MłChPL.ChPL użyt. LISTEK
z Koszęcińskiej Dąbrowy ur. 20.06.2001    Jest to syn Mł ChPl. ChPl użyt. Migdała z Koszęcińskiej Dąbrowy,matką Listka jest MłChPl, ChPl,użyt. UNCJA z Koszęcińskiej Dąbrowy. LISTEK jest Młodzieżowym Championem Polski i Championem Polski - doskonały eksterierowo i znakomicie radzący sobie na polowaniu jamnik. Na szczególne podkreślenie zasługuje jego spokojna, precyzyjna praca na tropie. Nie odchodzi daleko,utrzymuje idealny kontakt z przewodnikiem. Jest bardzo posłuszny, zrównoważony (tak, jak jego ojciec MIGDAŁ).
Wyjście z Listkiem na łowy, to była wielka przyjemność.Był bardzo przydatny na polowaniu na drobną zwierzynę ponieważ przynosi postrzałki z wody i z ziemi, oddawał je do ręki.
Zdobył użytkowość na jesiennym konkursie Wyżłów i Psów Myśliwskich Małych Ras w Hołdowcu w dn. 15.09.02r. otrzymał dyplom I stopnia z 3 lokatą (przed nim najbliższa rodzina). JUNIOR- LISTEK - w nowym sezonie wystawowym i łowieckim powinien szybko piąć się w górę,aby dorównać rodzicom.W 2003 roku zajął II miejsce na konkursie Wyżłów i Psów Myśliwskich w Pszczynie. Zdobywał liczne zwycięstwa na wielu wystawach.

Kontakt

pic 6
Właściciel i hodowca 
mgr DANUTA WALISKO
 tel - (+48) 34 3576136
kom. 693 301 676

pic 7
Besitzer und Zuichter
 mgr DANUTA WALISKO
tel - (+49) 713143242